S pomocí dotace NZÚ light lze FVE pořídit již za 1 korunu.
S dotací NZÚ light lze pořídit FVE za 1 Kč.
Ikona
Náš e-shop
Ikona
Nezávazná poptávka
Ikona
Konfigurovat fotovoltaiku
E-shop Etcon
Nezávazná poptávka
Konfigurovat fotovoltaiku

Reference

Zde si můžete prohlédnout vybrané ukázky našich realizací, které ilustrují naši práci a profesionální přístup.

Hala Tesco

 • Fotovoltaická elektrárna

RD Trutnov

 • Fotovoltaická elektrárna

RD Ostrava

 • Fotovoltaická elektrárna

RD Žabčice

 • Fotovoltaická elektrárna
 • Elektroinstalace

RD Klínovice

 • Elektroinstalace

RD Na konci světa

 • Fotovoltaická elektrárna

RD Jablunkov

 • Fotovoltaická elektrárna
 • Elektroinstalace

Sportovní hala

 • Elektroinstalace

Hala Tesco

 • Fotovoltaická elektrárna

RD Trutnov

 • Fotovoltaická elektrárna
 • Elektroinstalace

RD Ostrava

 • Fotovoltaická elektrárna

RD Žabčice

 • Fotovoltaická elektrárna
 • Elektroinstalace

RD Klínovice

 • Elektroinstalace

RD Na konci světa

 • Fotovoltaická elektrárna

RD Jablunkov

 • Fotovoltaická elektrárna
 • Elektroinstalace

Sportovní hala

 • Elektroinstalace

Spolupracujeme

Recenze naších zákazníku

Lukáš Kotek
Lukáš Kotek
06/06/2023
Firmu Etcon jsem oslovil na doporučení známého po tom, co jsme jednali s několika firmami, které se sice přijeli podívat (některé) a následně začalo stále to samé kolečko slibování, nekomunikování a lhaní (na FVE jsem nespěchal, ale vadí mi slibování typu "ano, zrovna nad tím sedím, dnes pošlu cenovou nabídku", které se táhne 3/4 roku). Etcon proti tomu byl příjemnou změnou. Po úvodním telefonátu ihned našli termín, přijeli, vše si prošli, pobavili se s námi o naší představě. Následně zpracovali předané data o spotřebě, rozměrech a parametrech domu a střechy a vypracovali návrh realizace. Vše velice seriózně a profesionálně. Ihned začali vyřizovat veškerou administrativu, o všech krocích mě průběžně informovali. Termín instalace dodrželi tak, jak jsme se původně domluvili. Dokonce mi v průběhu navrhli i dřívější termín, když se jim udělal prostor. Samotná instalace naprostý koncert profesionality. Kdyby mi na baráku, který rekonstruujeme, takhle fungovali všechny firmy, tak jsem naprosto šťastný. Každý přesně věděl co dělat, u toho mi dokázali zodpovídat všechny mé netečné dotazy. Samotná kvalita práce je na výborné úrovni, popravdě je to udělané lépe, než jsem původně očekával. Nenechali se zaskočit ani neočekávanými situacemi, které jim náš barák připravil. Vždy přišli s několika řešeními, které mi vysvětlili, a následně realizovali. Kladně bych hodnotil osobní a přátelský přístup. Bez problémů mi realizovali i výkopové práce (část panelů na střeše dřevníku) a doplnění hromosvodů vč. revize (zjistili mi, že za ty roky od stavby se trochu změnila legislativa). Pan jednatel mi dílo předal a na místě vše vysvětlil. Dokonce jsme si nasimulovali různé situace, takže jsem i reálně pochopil, jak FVE funguje. Dodnes jsme v kontaktu a trpělivě odpovídá na mé dotazy nováčka s FVE. Vždy velice pečlivě a srozumitelně, a to ve dve v noci (dokonce o víkendech). Tohoto přístupu si velmi vážím. Celkově hodnotím na firme zejména profesionalitu, pohotovost a aktivní komunikaci, což jsou hodnoty, se kterýma se běžně u takovýchto firem nesetkávám.
Martin Kašík
Martin Kašík
22/05/2023
Firmu Etcon jsem si oproti konkurenci zvolil primárně z důvodu rychlosti realizace. V době solárního boomu, kdy ostatní firmy nestíhali (někdy realizace trvala více jak rok) garantoval Etcon instalaci do 3 měsíců. A to také drželi. Sice samotný průběh instalace provázela určité provozní problémy, několikrát se termín určité dílčí realizace posunul, ale pan majitel byl vždy ochotný najít řešení. Nutno podotknout, že mnohdy byla byla domluva trochu na poslední chvíli, např. večer před dnem realizace apod. Díky tomu bych celkově hodnotil 4,5 z 5 hvězdiček.
Dušan Pospěch
Dušan Pospěch
21/05/2023
Rád bych se podělil o dvě zkušenosti s firmami, které řešili mou FVE. Původní firma se mnou uzavřela smlouvu v srpnu 2022 a vzala si 50% zálohu na celou FVE. Bohužel 9 měsíců se nic nedělo, nakonec i přes neustálé urgence a dotazy k zahájení prací se domluvil termín montáže, na který firma nedorazila a vymluvila se na havárii na jiné zakázce. Následné další termíny probíhaly bohužel stejně. Jednatelé přestali komunikovat. Aktuálně jsem odstoupil od smlouvy s původní firmou a stále čekáme na vrácení zálohy, tentokrát přes právníka. Druhá firma úplně opačný přístup. Mohu vřele doporučit firmu ETCON Energo s.r.o., která v druhé půlce dubna dostala požadavek k přípravě nabídky i s termíny realizace. Montáž proběhla po odsouhlasení projektu během 8 dnů (panely na střeše, kabeláž, baterie, napojení a kompletní zprovoznění). Dovezli kompletní sadu potřebného materiálu a spustili instalaci. Diametrálně odlišný přístup samotného jednatele pana Jakuba Tomšů, který ochotně vysvětlil, proč máme vyměnit kabeláž za adekvátní (důvod kompletní náhrady napájení domu z baterií), vysvětlil varianty střídačů i panelů. Dnes již máme funkční FVE a děkujeme za skvělý přístup!
Jan Mašek
Jan Mašek
03/05/2023
Menší firma, ochotná splnit individuální přání zákazníka. Realizace během 4 měsíců. Problémy otevřeně komunikovány a rychle řešeny. Spokojenost s aktivním přístupem a kvalitou odvedené práce.
Arnošt Fojtík
Arnošt Fojtík
21/04/2023
Profici....
Honza Šmejkal
Honza Šmejkal
15/01/2023
Rozhodoval jsem se mezi čtyřmi firmami, včetně Etcon. Zástupci všech firem u nás byli postupně na prohlídce a nacenění projektu. Nakonec jsem se rozhodl pro firmu Etcon, a to z vícero důvodů: Nejlépe se mi komunikovalo s jednatelem firmy, s panem Tomšů, který byl proaktivní, bez problémů odpovídal na mé dotazy a vše mi vždy vysvětlil. Komunikace v průběhu celé realizace také super. Cenová nabídka byla slušná - chtěl jsem slušnou kvalitu za slušné peníze (hlavně baterie a střídač), a to jsem našel. Dobrý poměr kvalita/cena. Další z důvodů, proč jsem vybral tuto firmu byl i termín. Sice jsem na projekt nespěchal, ale byl mi nabídnut poměrně brzký termín realizace, takže to byl také bod k dobru 😊. Finální termín byl dodržen, i když k němu byla cesta trnitá – ne vždy šlo vše podle plánu, ale poprali se s tím a vše se stihlo. Upřímně je to fajn firma, je sice mladá, zato má vítr v plachtách, majitel je aktivní, vstřícný a není problém se na různých věcech domluvit. Kvalita práce se mi zdá také v pořádku a fotovoltaika nám už jede 😊. Kdyby se něco změnilo, k recenzi to dopíšu 😊. Firmu rád doporučím dál.
petr Šimon
petr Šimon
31/10/2022
Namontováno v dohodnutým terminu .

Nezávazná poptávka

Navrhneme Vám řešení na míru.
Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.

Často kladené otázky

Ano, běžné elektroinstalace jsou základem všech odvětví, kterými se zabýváme, realizujeme domovní, bytové, ale i průmyslové elektroinstalační práce.

V České Republice je fotovoltaická elektrárna schopná vyrobit 1 MWh ročně za každý 1 kWp výkonu. Tudíž v případě využití maximálního možného výkonu pro mikrozděj, 10 kWp, jsme schopni vyrobit více než 10 MWh energie za rok.

Bezpečnostní systém Security Vám zajistí střežení vašeho bytu, domu či firmy 24 hodin denně. Operátoři bezpečnostního centra naší partnerské firmy JABLOTRON reagují na poplachové signály alarmu. V případě zájmu o tuto službu nás neváhejte kontaktovat.

 

Návratnost se odvíjí více faktory, tím hlavním je spotřeba energií v domácnosti, jsou domácnosti, ve kterých se investice do fotovoltaických elektráren nevyplatí, naopak pro velkou většinu domácností se návratnost pohybuje mezi 5 až 10 lety.

Přejít nahoru